top
אל נפאל Rhino Travel Nepal לדף הבית

עוד בנפאל - אפשרויות נוספות

נפאל מציעה מגוון אפשרויות עשיר לטיולים, הרפתקאות וחוויות ייחודיות.
באפשרותנו לבנות תכניות שונות בהתאם לרצון הקבוצה.

טיול הכולל טרק ארוך יותר.

טיול ללא טרקים.

טיול בדגש על מקומות קדושים ואתרי תרבות.

טיולי אופניים במסלולים שונים, קצרים וארוכים.

טיולי ג'יפים.

טיסה מעל פסגות הר אוורסט.

טרקים

למי שאוהב "לגעת" בטבע מקרוב, גם אם הוא לא "טרקר" מושבע, יש אינספור אפשרויות לטייל בנפאל, ממסלולים בני יום ועד טרקים ארוכים. מסלולים אלו מאפשרים מפגש עם תושבי כפרים שלא ניתן להגיע אליהם בדרך אחרת. בתי אירוח לאורך הדרך מאפשרים לינה על מיטות, ארוחות חמות ומקלחת. את הציוד יכול לסחוב עבורכם סבל (Porter). פסגות הרי הימלאיה, כמו אנאפורנה, חולשות על נופי הטרקים, כמו גם על נופי פוקרה ועמק קטמנדו.

 

לא רק טרקים

נפאל מציעה מגוון עשיר של מראות וחוויות. בעמק קטמנדו ובעיר עצמה יש שווקים תיירותיים יותר ותיירותיים פחות, מקדשים גדולים ואתרי פולחן של הדתות השונות, שבהם אפשר לראות טקסים עתיקים המתקיימים גם היום כמו לפני אלפי שנים. בכל עיר וכפר אפשר לראות את מקומה של הדת בחיי היום יום של התושבים, על השוני שבין קבוצות אתניות שונות ועל הסובלנות ההדדית.

 

בדרכים, סביב הכפרים, אפשר לראות את שיטות העבודה של החקלאים. מראות שכבר איננו מכירים: חריש במחרשת עץ עם שוורים, שתילת האורז או קצירתו, טחנות קמח הפועלות על מים זורמים.

 

העיר השנייה בגודלה בנפאל היא פוקרה, מערבית לקטמנדו, השוכנת לצד אגם גדול ויפה ומעליה מתנשאות כמה מהפסגות הגבוהות במדינה ובעולם כולו. פוקרה היא נקודת מוצא לטרקים, כמו סובב אנפורנה, ואחרים קצרים יותר. בנוסף, פוקרה מציעה שלל של אפשרויות טיוליות בסביבתה. לא כדאי לוותר גם על שיט באגם.

 

חלקה הדרומי של נפאל שטוח יחסית וחם יותר. פארק הטבע הגדול צ'יטאן (Chituan), הממוקם באזור השפלה, מפורסם בקרנפים הלבנים, בחוות התנינים ובטיגריסים שבו. בפארק יש גם חווה קטנה לגידול פילים ואפשר לטייל בפארק על גבם.

רפטינג

אם מה שאתם אוהבים זה מים, בנפאל תוכלו ליהנות משיט נהרות (רפטינג) בנהרות שוצפים ובנופים תלולים ומיוערים. הרפטינג מאפשר זווית חדשה של תצפית בנופים ובבעלי החיים. ההיצע גדול מאוד וכל אחד יכול לבחור את דרגת הקושי ואורך השיט המתאים לו.

טיולי אופניים

בנפאל מסלולים מגוונים לרכיבה על אופניים. ניתן לבחור מסלול של מספר שעות, עד מסלולים של מספר ימים. הרכיבה על אופניים מקרבת את המטייל אל הנוף והאנשים שבדרך. ניתן לבחור מסלולים שאינם כרוכים בטיפוס משמעותי.

טיסות פנים

בשל איכות הכבישים הירודה (כמעט ואין דרכים סלולות אספלט בנפאל), הנסיעה ברכב היא איטית ולעתים מתישה. טיסות פנים חוסכות זמן ומאפשרות ניצול מירבי של ימי הטיול. בנוסף, חלק מטיסות הפנים מהוות חוויה נפלאה בפני עצמה. הטיסה מהעיר פוקרה לכפר ג'ומסום, למשל, עוברת מעל ערוץ נהר ה קאלי גנדקי ומעל פסגות הרי אנאפורנה. המראות הנגלים לעינינו במהלך הטיסה הם עוצרי נשימה. ניתן גם לקחת טיסת נוף מעגלית, מעל פסגות הימאליה.

בתי מלון

נפאל מציעה מגוון של בתי מלון ברמות שונות. בטרקים הלינה היא בבתי תה, בתנאים בסיסיים אך ברוב המקרים עם מקלחת חמה. בערים פוקרה, קטמנדו ובעמק קטמנדו יש בתי מלון בכל הרמות. אחרי הטרק נהדר להתרווח ולנפוש במלון יפהפה, מול נופים המרחיבים את הנפש.

 

v menu
 
הטיולים והאפשרויות:
1 טיול וטרק בנפאל
2 טיול אופניים בנפאל
3 טיול משפחות, בר, בת מצווה
4 טיולים עצמאיים
5 טיול לנפאל וטיבט
6 טיול לנפאל ובהוטן
 
bottom
גור קוצר 052-4359990 mrgn@zahav.net.il    |   דוד שושן 050-8920004 dshoshan@gmail.com   |   האתר על ידי נטאימפקט - עיצוב,הקמת אתרים